Aparat nakładkowy na zęby – Konstancin

Podczas uśmiechu zakrywasz usta dłonią? Boisz się, że ktoś zauważy Twoją wadę zgryzu? Idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie jej wyeliminowanie za pomocą dobrze dobranego aparatu nakładkowego na zęby. Jest to narzędzie, które w krótkim czasie zrewolucjonizowało współczesną ortodoncję, z powodzeniem zastępując konwencjonalne metalowe przyrządy do korygowania uzębienia. Teraz zdrowy, piękny i prosty zgryz masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skorzystasz z bogatej oferty naszej firmy. Zakupiony u nas aparat nakładkowy skutecznie poprawi położenie zębów, prostując je i niwelując w ten sposób jeden z najpoważniejszych mankamentów urody. Jeśli zależy Ci na szybkim i efektywnym przeprowadzeniu leczenia ortodontycznego, nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z naszym sklepem w Konstancinie.

Aparat nakładkowy – zalety noszenia

Noszenie metalowych drutów i zamków w celu skorygowania zgryzu to już przeżytek. Prostujący zęby aparat nakładkowy naszej produkcji okazuje się równie skuteczny co tradycyjne przyrządy korekcyjne. Cechuje go jednak o wiele większa wygoda użytkowania, związana choćby z możliwością swobodnego zakładania i zdejmowania go, co zwiększa komfort noszenia. Wyprodukowane przez nas przezroczyste nakładki ortodontyczne idealnie dostosowują się do zębów i nie powodują podrażnień dziąseł i jamy ustnej. Zaleca się ich systematyczne wymienianie co dwa tygodnie (lub częściej, jeśli przyrząd na skutek zmian w uzębieniu przestał do niego pasować). W ten sposób leczenie nakładkowe przyniesie najlepsze efekty. Warto pamiętać o regularnych konsultacjach z ortodontą.

Przezroczyste nakładki prostujące zęby na indywidualne zamówienie

Korzystając z naszych usług, maksymalnie uprościsz sobie proces leczenia ortodontycznego. Dzięki nam regularne wizyty u ortodonty staną się zbędne, a Ty w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Większość naszych produktów wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów w oparciu o pobrane od nich wyciski zgryzu. To sprawia, że nasze aparaty nakładkowe na zęby nosi się bardzo komfortowo. Można je też łatwo wyczyścić przy użyciu wody i delikatnego mydła. Użyty do wytworzenia przyrządu silikonowy materiał wykazuje właściwości antyalergiczne. Jednocześnie w jego składzie nie ma żadnych środków zmiękczających. Dzięki temu mogą po aparaty prostujące uzębienie sięgać także osoby uczulone na nikiel lub silikon.

Nakładki prostujące zęby – jakich efektów możesz się spodziewać?

Noszone regularnie w ciągu dnia i nocy, przezroczyste nakładki ortodontyczne naszej firmy w krótkim czasie doprowadzą do skorygowania wad zgryzu poprzez przesunięcie zębów w odpowiednie miejsce. Nie musisz martwic się o trwałość efektów leczniczych. Gwarantujemy, że Twoje uzębienie przez długie lata nie przesunie się nawet o milimetr w innym niż żądany kierunku. W niektórych wypadkach może jednak okazać się niezbędne noszenie specjalnego aparatu retencyjnego, w który również zaopatrzysz się w naszym sklepie. Z Twojego punktu widzenia nie powinno się to jednak wiązać z większymi niedogodnościami ze względu na konieczność zakładania tego przyrządu jedynie na noc.

Aparat nakładkowy na zęby – Konstancin

Korzystanie z modelu nakładkowego na zęby wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych sposobów na korygowanie wad zgryzu. Wszystko dzięki jego praktyczności i szybkim efektom, jakie gwarantuje. W przeciwieństwie do starszych metod prostowania uzębienia, nakładki na aparat ortodontyczny możesz swobodnie wkładać i zdejmować, co jest istotnym udogodnieniem. Jeśli zdecydujesz się na wizytę w naszym gabinecie w Konstancinie, zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą skorzystać z leczenia nakładkowego stosując niewidoczny aparat w celu poprawy wyglądu uzębienia. Przezroczyste nakładki prostujące zęby to najskuteczniejszy sposób na wyeliminowanie wad zgryzu w krótkim czasie.

Nakładki na aparat ortodontyczny korygujące wady zgryzu – czas leczenia

Chcesz nabyć najlepszy dla siebie, idealnie dopasowany ortodontyczny aparat nakładkowy na zęby? Koniecznie zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Konstancinie. Spotkanie z nami to pierwszy i najistotniejszy krok do uzyskania zdrowego, prostego i pięknego uzębienia.

Ten niezwykły surowiec o nazwie SmartTrack® to wynik długo trwających badań i wielu testów, przeprowadzonych przez lekarzy ortodontów z USA. Efektem jest hipoalergiczny materiał, wystarczająco silny, aby korygować uzębienie i odpowiednio delikatny, aby być stosowanym w jamie ustnej. Technologia jest w pełni bezpieczna dla użytkownika. Najważniejsze korzyści z noszenia Invisalign® to:


    • skuteczne i szybkie działanie (najprostsze wady koryguje nawet w 90 dni!),
    • w 100% przewidywalny rezultat (możliwość wykonania symulacji w specjalnym programie ClinCheck®),
    • wizyty kontrolne co około 2 miesiące,
    • wygoda w samodzielnym zakładaniu i zdejmowaniu przezroczystych, ortodontycznych nakładek prostujących zęby,
    • brak bólu i ograniczeń w diecie gdy realizowane jest leczenie nakładkowe (jesz, co i kiedy chcesz),
    • pełna higiena,
    • aparaty ortodontyczne na zęby, o których wiesz tylko Ty!

 

W gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę, ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój komfort. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania, dlatego, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!

Nakładki na zęby, aparty prostujące

Zapraszam serdecznie

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

dr Aleksandra Didik

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00