Aparat nakładkowy na zęby – Konstancin

Podczas uśmiechu zakrywasz usta dłonią? Boisz się, że ktoś zauważy Twoją wadę zgryzu? Idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie jej wyeliminowanie za pomocą dobrze dobranego aparatu nakładkowego na zęby. Jest to narzędzie, które w krótkim czasie zrewolucjonizowało współczesną ortodoncję, z powodzeniem zastępując konwencjonalne metalowe przyrządy do korygowania uzębienia. Teraz zdrowy, piękny i prosty zgryz masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skorzystasz z bogatej oferty naszej firmy. Zakupiony u nas aparat nakładkowy skutecznie poprawi położenie zębów, niwelując w ten sposób jeden z najpoważniejszych mankamentów urody. Jeśli zależy Ci na szybkim i efektywnym przeprowadzeniu leczenia ortodontycznego, nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z naszym sklepem w Konstancinie.

Aparat nakładkowy – zalety noszenia

Noszenie metalowych drutów i zamków na zębach w celu skorygowania zgryzu to już przeżytek. Aparat nakładkowy na zęby naszej produkcji okazuje się równie skuteczny co tradycyjne przyrządy korekcyjne. Cechuje go jednak o wiele większa wygoda użytkowania, związana choćby z możliwością swobodnego zakładania i zdejmowania go. Wyprodukowane przez nas nakładki ortodontyczne idealnie dostosowują się do zębów i nie powodują podrażnień dziąseł. Zaleca się ich systematyczne wymienianie co dwa tygodnie (lub częściej w razie jeśli przyrząd na skutek zmian w uzębieniu przestał do niego pasować).

Korzystając z naszych usług, maksymalnie uprościsz sobie proces leczenia ortodontycznego. Dzięki nam regularne wizyty u ortodonty staną się zbędne, a Ty w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Większość naszych produktów wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów w oparciu o pobrane od nich wyciski zgryzu. To sprawia, że nasze aparaty nakładkowe na zęby nosi się bardzo komfortowo. Można je też łatwo wyczyścić przy użyciu wody i delikatnego mydła. Użyty do wytworzenia przyrządu silikonowy materiał wykazuje właściwości antyalergiczne. Jednocześnie w jego składzie nie ma żadnych środków zmiękczających. Dzięki temu mogą po aparaty sięgać także osoby uczulone na nikiel lub silikon.

Noszone regularnie w ciągu dnia i nocy, nakładki ortodontyczne naszej firmy w krótkim czasie doprowadzą do skorygowania wad zgryzu poprzez przesunięcie zębów w odpowiednie miejsce. Nie musisz martwic się o trwałość efektów leczniczych. Gwarantujemy, że Twoje uzębienie przez długie lata nie przesunie się nawet o milimetr w innym niż żądany kierunku. W niektórych wypadkach może jednak okazać się niezbędne noszenie specjalnego aparatu retencyjnego, w który również zaopatrzysz się w naszym sklepie. Z Twojego punktu widzenia nie powinno się to jednak wiązać z większymi niedogodnościami ze względu na konieczność zakładania tego przyrządu jedynie na noc.

Chcesz nabyć najlepszy dla siebie, idealnie dopasowany aparat nakładkowy? Koniecznie zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Konstancinie. Spotkanie z nami to pierwszy i najistotniejszy krok do uzyskania zdrowego, prostego i pięknego uzębienia.

Ten niezwykły surowiec o nazwie SmartTrack® to wynik długo trwających badań i wielu testów, przeprowadzonych przez lekarzy ortodontów z USA. Efektem jest hipoalergiczny materiał, wystarczająco silny, aby korygować uzębienie i odpowiednio delikatny, aby być stosowanym w jamie ustnej. Technologia jest w pełni bezpieczna dla użytkownika. Najważniejsze korzyści z noszenia Invisalign® to:


    • skuteczne i szybkie działanie (najprostsze wady koryguje nawet w 90 dni!),
    • w 100% przewidywalny rezultat (możliwość wykonania symulacji w specjalnym programie ClinCheck®),
    • wizyty kontrolne co około 2 miesiące,
    • wygoda w samodzielnym zakładaniu i zdejmowaniu nakładek,
    • brak bólu i ograniczeń w diecie (jesz, co i kiedy chcesz),
    • pełna higiena,
    • aparat, o którym wiesz tylko Ty!

 

W gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę, ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój komfort. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania, dlatego, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam serdecznie

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

dr Aleksandra Didik

Dlaczego Invisalign® jest najlepszy?

Przezroczysta nakładka na zęby Invisalign® jest lepiej dopasowana do zębów i dziąseł, co zapewnia większy komfort w trakcie leczenia. Dzięki nowoczesnemu, innowacyjnemu materiałowi, wyprostowanie zgryzu trwa o wiele krócej niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Ponadto, użycie najnowszych cyfrowych technologii umożliwia pełniejszą kontrolę przebiegu leczenia i dokładniejsze oszacowanie czasu jego trwania efektywności. 
Już 7 milionów osób zaufało metodzie Invisalign® i każdego dnia przybywają kolejne uśmiechy. Czy Twój będzie następny?

Najbardziej zaawansowany system na świecie

Modelowanie 3D umożliwia lekarzowi dostosowanie leczenia od pierwszej nakładki do jego zakończenia. Autorskie oprogramowanie ClinCheck®, na podstawie danych wprowadzonych przez lekarza, umożliwia właściwy dobór parametrów nakładek, dzięki temu każdy ząb przesuwany jest z odpowiednią siłą we właściwym kierunku. 

Materiał SmartTrack®

Wytrzymały, termoplastyczny i przezroczysty surowiec nakładki na zęby to wynik wieloletnich badań i eksperymentów w zakresie inżynierii materiałowej, stworzony docelowo dla systemu Invisalign®. Dzięki użyciu tego unikatowego sylikonu nasz przezroczysty aparat na zęby jest trwały, skuteczny i zupełnie niewidoczny. Co więcej, każdy aparat Invisalign® jest indywidualnie dopasowany do zgryzu konkretnego pacjenta, aby zapewnić idealne spasowanie i komfort noszenia.

Szybkość leczenia

Dzięki wspomnianym wyżej zaletom materiału i stosowanej technologii cyfrowej, W każdym przypadku leczenie aparatem nakładkowym Invisalign® jest krótsze od leczenia tradycyjnymi aparatami. Najprostsze wady zgryzu można usunąć już ciągu 90 dni. W przypadku trudnych, skomplikowanych wad, korekta trwa do 1,5 roku.

Krótsze i rzadsze wizyty

Aparat nakładkowy nie składa się z drutów ani zamków, stąd też nie wymaga ich czasochłonnych, uciążliwych i częstych wymian oraz regulacji. Dzięki temu czas spędzany u dentysty jest zminimalizowany, a wizyty u ortodonty są rzadsze. Przy metodzie Invisalign® lekarz co około 2 miesiące kontroluje jedynie, czy leczenie jest efektywne i przebiega zgodnie z planem. Ponadto, pacjent odbiera przygotowane specjalnie dla niego nowe nakładki na zęby.

Twoje zadanie

Jedyne obowiązki pacjenta to nosić przezroczysty aparat nakładkowy Invisalign®, regularnie wymieniać swoje nakładki i stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Całe ciężkie zadanie naprawy Twojego zgryzu nakładki Invisalign® wykonają same. 

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00

Ortho Esthetica - Nakładki na zęby, aparty prostujące

© 2020 Ortho Esthetica. Przezroczyste aparaty nakładkowe na zęby