Przezroczyste - silikonowe nakładki na zęby

Martwisz się swoimi krzywymi zębami oraz nieestetycznymi brakami w uzębieniu? Wstydzisz się uśmiechać w towarzystwie innych ludzi? Dzięki nam Twoje kompleksy na punkcie wyglądu w niedługim czasie staną się jedynie odległym wspomnieniem. Wystarczy, że zaopatrzysz się w produkowane przez naszą firmę przezroczyste nakładki prostujące zęby Invisalign®. Model, który wybierzesz, zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. To zapewni Ci komfort noszenia aparatu, niezależnie od okoliczności. Decydując się na zakup naszych przezroczystych nakładek silikonowych prostujących zęby, wybierasz zdrowy i piękny uśmiech na długie lata - odwiedź nasz gabinet w Konstancinie już dziś.

Nakładki prostujące zęby – zalety noszenia

Ludzkie zęby nierzadko przejawiają tendencję do krzywienia się. Za te skłonności mogą odpowiadać wrodzone predyspozycje lub urazy mechaniczne. Często do powstania tego problemu przyczyniają się także nieprawidłowe nawyki z czasów dzieciństwa (np. zbyt długie używanie smoczka). Wytwarzane przez nas przezroczyste silikonowe nakładki Invisalign® prostujące zakładane na dziąsła mają za zadanie systematyczne korygowanie położenia zębów, eliminując w ten sposób różne wady zgryzu (np. przodogryz, szparowatość, stłoczenie, zgryz otwarty i wiele innych). Już po kilku tygodniach stosowania naszego aparatu ortodontycznego zauważysz wyraźną poprawę stanu swego uzębienia w zakresie jego usytuowania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że noszenie nakładek na zębach może być dla Ciebie niekomfortowe, choćby z powodów estetycznych. Nie chcesz, aby osoby postronne dowiedziały się o Twojej przypadłości? Z całą pewnością idealnym rozwiązaniem dla Ciebie stanie się zakup oferowanego przez nas przezroczystego aparatu ortodontycznego. Będzie on praktycznie niewidoczny dla Twojego rozmówcy. Nasze silikonowe nakładki na zęby prostujące dyskretnie spełnią swoje zadanie, prawidłowo modyfikując ułożenie uzębienia.

Nakładki na zęby Invisalign® – zalety

Produkujemy przezroczyste aparaty ortodontyczne, które można łatwo zdjąć oraz założyć. Nie musisz ich zatem nosić na przykład w trakcie spożywania posiłków. To znacznie ułatwia utrzymanie higieny zarówno samych wkładek prostujących, jak i jamy ustnej. Resztki jedzenia nie osadzają się na przyrządzie, dzięki czemu można uniknąć brzydkich zabarwień oraz nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej. Nasze silikonowe przezroczyste nakładki na zęby są komfortowe w użytkowaniu, a przy tym łatwe w czyszczeniu, co sprawia, że korzystanie z nich jest praktycznie nieodczuwalne na co dzień.

Przezroczyste nakładki prostujące zęby – wizualizacja efektów

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Efekty stosowania przezroczystych przyrządów prostujących zęby możesz zobaczyć na specjalnie przygotowanych z myślą o Tobie wizualizacjach komputerowych. Dzięki nim dowiesz się, w jaki sposób działają nasze nakładki silikonowe Invisalign® oraz jakie korzyści wiążą się z ich zastosowaniem. Noszenie aparatów wyprodukowanych przez naszą firmę to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metalowych przyrządów korygujących zgryz. Wybór najlepszego dla Ciebie urządzenia zależy przede wszystkim od pierwotnego ustawienia zębów oraz realnej możliwości skorygowania ich pozycji. Nie bez znaczenia jest też liczba aparatów, które trzeba będzie wykorzystać w trakcie całego leczenia ortodontycznego. Na efekty tego rodzaju terapii czasem trzeba poczekać dłużej. Warto jednak skorzystać z naszych usług, aby już wkrótce cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Silikonowe nakładki na zęby – Konstancin

Jeśli zależy Ci na widocznym na pierwszy rzut oka efekcie, który jednocześnie będzie trwały, zdecyduj się na silikonowe przezroczyste nakładki prostujące zęby Invisalign® zaprojektowane z myślą o wymagających klientach. Ich noszenie nie powoduje żadnego dyskomfortu, a przy tym skutkuje naprawdę spektakularną poprawą wyglądu zgryzu. W naszym gabinecie w Konstancinie przedstawimy Ci ofertę na akcesoria tego typu dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zanim zdecydujesz się na współpracę z naszymi specjalistami, możesz zapoznać się z przewidywanymi rezultatami za pośrednictwem wizualizacji.

Doświadczony w metodzie Invisalign® lekarz poprowadzi Twoje leczenie tak, aby było możliwie najkrótsze i najskuteczniejsze. Z pewnością będzie ono w 100% bezbolesne. Dla nas liczy się Twój komfort i osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na pracę z tą technologią, ponieważ mamy pewność, że to obecnie najlepsza i najbardziej zaawansowana metoda korekcji wad zgryzu. W czasie gdy silikonowe, przezroczyste nakładki prostujące będą wyrównywać ustawienie zębów, Twoja codzienność pozostanie bez zmian. Będziesz mógł bez skrępowania:


    • brać udział w spotkaniach biznesowych i życiu zawodowym,
    • chodzić na randki i poznawać nowych ludzi,
    • spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

 

W gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę, w której poczujesz się dobrze i bezpiecznie. A jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści z przyjemnością na nie odpowiedzą. Poniżej znajdziesz dokładny adres i lokalizację kliniki ortodontycznej Invisalign® na mapie. Zapraszamy do Konstancina po piękny uśmiech. Zmień swoje życie na lepsze i zrób to w sposób komfortowy oraz w pełni bezbolesny!

IMG_1996_small_edited.jpg

Zapraszam serdecznie

dr Aleksandra Didik

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00