Przezroczyste nakładki prostujące zęby

Martwisz się swoimi krzywymi zębami oraz nieestetycznymi brakami w uzębieniu? Wstydzisz się uśmiechać w towarzystwie innych ludzi? Dzięki nam Twoje kompleksy na punkcie wyglądu w niedługim czasie staną się jedynie odległym wspomnieniem. Wystarczy, że zaopatrzysz się w produkowane przez naszą firmę przezroczyste nakładki prostujące zęby. Wybrany przez Ciebie model zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. To zapewni Ci komfort noszenia aparatu, niezależnie od okoliczności. Decydując się na zakup naszych nakładek, wybierasz zdrowy i piękny uśmiech na długie lata.

Nakładki prostujące zęby – zalety noszenia

Ludzkie zęby nierzadko przejawiają tendencję do krzywienia się. Za te skłonności mogą odpowiadać wrodzone predyspozycje lub urazy mechaniczne. Często do powstania tego problemu przyczyniają się także nieprawidłowe nawyki z czasów dzieciństwa (np. zbyt długie używanie smoczka). Wytwarzane przez nas przezroczyste nakładki prostujące zakładane na dziąsła mają za zadanie systematyczne korygowanie położenia zębów, eliminując w ten sposób różne wady zgryzu (np. przodogryz, szparowatość, stłoczenie, zgryz otwarty i wiele innych). Już po kilku tygodniach stosowania naszego aparatu ortodontycznego zauważysz wyraźną poprawę stanu swego uzębienia w zakresie jego usytuowania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że noszenie nakładek na zębach może być dla Ciebie niekomfortowe, choćby z powodów estetycznych. Nie chcesz, aby osoby postronne dowiedziały się o Twojej przypadłości? Z całą pewnością idealnym rozwiązaniem dla Ciebie stanie się zakup oferowanego przez nas przezroczystego aparatu ortodontycznego. Będzie on praktycznie niewidoczny dla Twojego rozmówcy. Nasze nakładki prostujące dyskretnie spełnią swoje zadanie, prawidłowo modyfikując ułożenie uzębienia.

Produkujemy przezroczyste aparaty ortodontyczne, które można łatwo zdjąć oraz założyć. Nie musisz ich zatem nosić na przykład w trakcie spożywania posiłków. To znacznie ułatwia utrzymanie higieny zarówno samych nakładek prostujących, jak i jamy ustnej. Resztki jedzenia nie osadzają się na przyrządzie, dzięki czemu można uniknąć brzydkich zabarwień oraz nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Efekty stosowania przezroczystych przyrządów prostujących zęby możesz zobaczyć na specjalnie przygotowanych z myślą o Tobie wizualizacjach komputerowych. Dzięki nim dowiesz się, w jaki sposób działają nasze nakładki oraz jakie korzyści wiążą się z ich zastosowaniem. Noszenie aparatów wyprodukowanych przez naszą firmę to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metalowych przyrządów korygujących zgryz. Wybór najlepszego dla Ciebie urządzenia zależy przede wszystkim od pierwotnego ustawienia zębów oraz realnej możliwości skorygowania ich pozycji. Nie bez znaczenia jest też liczba aparatów, które trzeba będzie wykorzystać w trakcie całego leczenia ortodontycznego. Na efekty tego rodzaju terapii czasem trzeba poczekać dłużej. Warto jednak skorzystać z naszych usług, aby już wkrótce cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Doświadczony w metodzie Invisalign® lekarz poprowadzi Twoje leczenie tak, aby było możliwie najkrótsze i najskuteczniejsze. Z pewnością będzie ono w 100% bezbolesne. Dla nas liczy się Twój komfort i osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na pracę z tą technologią, ponieważ mamy pewność, że to obecnie najlepsza i najbardziej zaawansowana metoda korekcji wad zgryzu. W czasie gdy nakładki będą wyrównywać ustawienie zębów, Twoja codzienność pozostanie bez zmian. Będziesz mógł bez skrępowania:


    • brać udział w spotkaniach biznesowych i życiu zawodowym,
    • chodzić na randki i poznawać nowych ludzi,
    • spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

 

W gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę, w której poczujesz się dobrze i bezpiecznie. A jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści z przyjemnością na nie odpowiedzą. Poniżej znajdziesz dokładny adres i lokalizację kliniki ortodontycznej Invisalign® na mapie. Zapraszamy do Konstancina po piękny uśmiech. Zmień swoje życie na lepsze i zrób to w sposób komfortowy oraz w pełni bezbolesny!

Zapraszam serdecznie

dr Aleksandra Didik

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

Dlaczego Invisalign® jest najlepszy?

Przezroczysta nakładka na zęby Invisalign® jest lepiej dopasowana do zębów i dziąseł, co zapewnia większy komfort w trakcie leczenia. Dzięki nowoczesnemu, innowacyjnemu materiałowi, wyprostowanie zgryzu trwa o wiele krócej niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Ponadto, użycie najnowszych cyfrowych technologii umożliwia pełniejszą kontrolę przebiegu leczenia i dokładniejsze oszacowanie czasu jego trwania efektywności. 
Już 7 milionów osób zaufało metodzie Invisalign® i każdego dnia przybywają kolejne uśmiechy. Czy Twój będzie następny?

Najbardziej zaawansowany system na świecie

Modelowanie 3D umożliwia lekarzowi dostosowanie leczenia od pierwszej nakładki do jego zakończenia. Autorskie oprogramowanie ClinCheck®, na podstawie danych wprowadzonych przez lekarza, umożliwia właściwy dobór parametrów nakładek, dzięki temu każdy ząb przesuwany jest z odpowiednią siłą we właściwym kierunku. 

Materiał SmartTrack®

Wytrzymały, termoplastyczny i przezroczysty surowiec nakładki na zęby to wynik wieloletnich badań i eksperymentów w zakresie inżynierii materiałowej, stworzony docelowo dla systemu Invisalign®. Dzięki użyciu tego unikatowego sylikonu nasz przezroczysty aparat na zęby jest trwały, skuteczny i zupełnie niewidoczny. Co więcej, każdy aparat Invisalign® jest indywidualnie dopasowany do zgryzu konkretnego pacjenta, aby zapewnić idealne spasowanie i komfort noszenia.

Szybkość leczenia

Dzięki wspomnianym wyżej zaletom materiału i stosowanej technologii cyfrowej, W każdym przypadku leczenie aparatem nakładkowym Invisalign® jest krótsze od leczenia tradycyjnymi aparatami. Najprostsze wady zgryzu można usunąć już ciągu 90 dni. W przypadku trudnych, skomplikowanych wad, korekta trwa do 1,5 roku.

Krótsze i rzadsze wizyty

Aparat nakładkowy nie składa się z drutów ani zamków, stąd też nie wymaga ich czasochłonnych, uciążliwych i częstych wymian oraz regulacji. Dzięki temu czas spędzany u dentysty jest zminimalizowany, a wizyty u ortodonty są rzadsze. Przy metodzie Invisalign® lekarz co około 2 miesiące kontroluje jedynie, czy leczenie jest efektywne i przebiega zgodnie z planem. Ponadto, pacjent odbiera przygotowane specjalnie dla niego nowe nakładki na zęby.

Twoje zadanie

Jedyne obowiązki pacjenta to nosić przezroczysty aparat nakładkowy Invisalign®, regularnie wymieniać swoje nakładki i stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Całe ciężkie zadanie naprawy Twojego zgryzu nakładki Invisalign® wykonają same. 

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00

Ortho Esthetica - Nakładki na zęby, aparty prostujące

© 2020 Ortho Esthetica. Przezroczyste aparaty nakładkowe na zęby