Aparat ortodontyczny przezroczysty - niewidoczny

Twoim marzeniem jest idealny, zdrowy i piękny uśmiech? Jeśli możesz cieszyć się nim bez najmniejszej interwencji ortodontycznej, można uznać Cię za wyjątkowego szczęściarza. Perfekcyjnie wyglądające zęby bardzo często stanowią jednak efekt systematycznego leczenia dentystycznego lub ortodontycznego, ukierunkowanego na korygowanie mankamentów urody występujących w okolicach jamy ustnej. Efekt idealnie prostego uzębienia osiągniesz dzięki naszej pomocy. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny przezroczysty aparat ortodontyczny na zęby, który pozostaje całkowicie niewidoczny podczas noszenia. Oferujemy Ci najlepsze na rynku nakładki na dziąsła w konkurencyjnych cenach. Odwiedź siedzibę naszej firmy w Konstancinie i dowiedz się, w jaki sposób najlepiej skorygować wadę zgryzu, nawet jeśli jest znaczna. Nasza kadra pomoże Ci wybrać model nakładki odpowiednio dostosowany do Twoich potrzeb.

Czy warto nosić niewidoczny aparat na zęby?

Daleki od ideału wygląd Twoich zębów wprawia Cię w kompleksy? Nie masz odwagi uśmiechać się swobodnie? Myślisz o skorygowaniu krzywizny uzębienia, ale nie chcesz nosić stałego aparatu przez cały okres leczenia ortodontycznego? Na szczęście nowoczesna stomatologia ma dla Ciebie rozwiązanie! Twoje problemy skutecznie rozwiążą wyprodukowane przez nas przezroczyste nakładki prostujące uzębienie, zwane też alignerami. Ich regularne stosowanie jest bardzo wygodne dla użytkownika. Aparat prostujący zęby stopniowo koryguje ich położenie, co sprzyja szybkiej likwidacji wrodzonych lub nabytych jeszcze w okresie wczesnego dzieciństwa wad zgryzu. Co istotne, zwykle pozostaje on praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Transparentne nakładki na zęby sprawią, że w trakcie rozmowy z innymi osobami poczujesz się komfortowo i zapomnisz o zasłanianiu ust dłonią. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia higiena, dlatego dostaniesz od nas etui, które ułatwi Ci przechowywanie aparatu oraz utrzymanie go w czystości.

Przezroczysty aparat ortodontyczny do różnych wad zgryzu – dlaczego warto?

Decydując się na zastosowanie jednego z naszych aparatów ortodontycznych, możesz brać udział w spotkaniach biznesowych, umawiać się na randki i bez skrępowania pokazywać swój uśmiech niezależnie od sytuacji. Z Invisalign® nie musisz już dłużej martwić się o nieestetyczny wygląd uzębienia. Ponadto ta metoda leczenia wad zgryzu ma wiele zalet, takich jak m.in.:


  • bezbolesne zakładanie, noszenie i ściąganie,
  • pozwala swobodnie się uśmiech, także w towarzystwie nowo poznanych ludzi,
  • pełna dowolność w diecie (brak ograniczeń dotyczących twardych pokarmów takich jak np. orzechy).

Leczenie ortodontyczne przezroczystym aparatem na zęby a bezpieczeństwo

To tylko niektóre z wielu korzyści, jakich nie dają tradycyjne metody leczenia. Silikonowe nakładki na zęby są także w pełni bezpieczne dla struktury Twoich zębów. Wynika to z tego, że nie wymagają one przyklejania metalowych lub porcelanowych zamków na uzębienie, co jest konieczne w przypadku zwykłych aparatów. Elementy te często ranią i podrażniają wargi oraz delikatną skórę policzków od środka. Materiał SmartTrack® jest wystarczająco miękki, aby zapewniać komfort jamie ustnej i odpowiednio wytrzymały, aby nadawać zgryzowi nowy, wymarzony kształt.

 

Używanie zakupionego u nas aparatu ortodontycznego prostującego zęby sprawi, że Twoje marzenia o idealnie prostym i śnieżnobiałym uzębieniu staną się nareszcie rzeczywistością. Wielkość przyrządów eliminujących wady zgryzu zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pacjentów. Ich stosowanie zwykle jest mniej bolesne dla dziąseł niż w przypadku tradycyjnych, stałych aparatów na zęby.

Przezroczysty aparat ortodontyczny – Konstancin

W naszym gabinecie w Konstancinie wykwalifikowana kadra zadba o Twój uśmiech, wykorzystując przezroczysty aparat ortodontyczny, który pozostaje zupełnie niewidoczny niezależnie od wybranego modelu. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, której podstawą jest obopólne zaufanie, zdecyduj się na wizytę w naszej klinice. Podczas pracy nad zakładaniem aparatów ortodontycznych korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości elementów, które są całkowicie bezpieczne podczas codziennego użytkowania. Ich zastosowanie zawsze konsultujemy z klientem, zapewniając wsparcie merytoryczne zarówno przed, jak i po przeprowadzonej usłudze ortodontycznej. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, aby cały proces przebiegał bezstresowo!

 

​​Stosowanie wyprodukowanych przez naszą firmę niewidocznych innowacyjnych aparatów na zęby sprawia, że możesz z łatwością ukryć fakt pozostawania przez Ciebie pod stałą opieką ortodonty. Nakładka jest bowiem niewidoczna gołym okiem. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają kompleksy na punkcie wyglądu swojego uzębienia. Wytworzony przez nas aligner ortodontyczny nosi się niezwykle komfortowo, a dzięki temu, że jest on transparentny, łatwo o nim zapomnieć w ciągu dnia. Działa on bardzo dyskretnie, prowadząc do stopniowego wyprostowania uzębienia. Nadaje się do korygowania wad zgryzu o różnym nasileniu oraz przyczynach. Co więcej, nie ma górnej granicy wieku do jego stosowania.


Niewątpliwą zaletą naszego aparatu z nakładkami jest możliwość jego swobodnego zakładania oraz zdejmowania w dowolnej chwili. Zamierzasz zjeść swoją ulubioną potrawę? A może chcesz dokładnie przepłukać jamę ustną z resztek spożytego pokarmu? Nie ma problemu. Wystarczy zdjąć nasz przezroczysty aparat prostujący zęby, a następnie w prosty sposób go założyć. Dzięki nam i oferowanym przez nas produktom wreszcie przestaniesz wstydzić się swojego uśmiechu i raz na zawsze zapomnisz o kompleksach towarzyszących Ci na co dzień. Zajrzyj do naszego biura w Konstancinie koło Warszawy i przekonaj się, jak łatwo możesz poprawić wygląd swojego uzębienia, nabywając najlepszy dla siebie niewidoczny aparat prostujący zęby. Masz pytania? Chętnie pomożemy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz znajdujący się na stronie.

IMG_1996_small_edited.jpg

Zapraszam serdecznie

dr Aleksandra Didik

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00