Przezroczysty, ortodontyczny, niewidoczny aparat prostujący zęby - Konstancin

Twoim marzeniem jest idealny, zdrowy i piękny uśmiech? Jeśli możesz cieszyć się nim bez najmniejszej interwencji ortodontycznej, można uznać Cię za wyjątkowego szczęściarza. Perfekcyjnie wyglądające zęby bardzo często stanowią jednak efekt systematycznego leczenia dentystycznego, ukierunkowanego na korygowanie mankamentów urody występujących w okolicach jamy ustnej. Efekt idealnie prostego uzębienia osiągniesz dzięki naszej pomocy. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny przezroczysty aparat prostujący zęby. Oferujemy Ci najlepsze na rynku, niewidoczne nakładki na dziąsła w konkurencyjnych cenach. Odwiedź siedzibę naszej firmy w Konstancinie i dowiedz się, w jaki sposób najlepiej skorygować zgryz.

Czy warto nosić niewidoczny aparat na zęby?

Daleki od ideału wygląd Twoich zębów wprawia Cię w zakłopotanie i frustrację? Myślisz o tym, żeby założyć metalowy aparat ortodontyczny noszony na stałe przez cały okres leczenia ortodontycznego? Wstrzymaj się z tą decyzją. Twoje problemy skutecznie rozwiążą wyprodukowane przez nas przezroczyste nakładki prostujące uzębienie, zwane też alignerami. Ich regularne stosowanie jest bardzo wygodne dla użytkownika. Aparat stopniowo koryguje położenie zębów, co sprzyja szybkiej likwidacji wrodzonych lub nabytych jeszcze w okresie wczesnego dzieciństwa wad zgryzu. Co istotne, zwykle pozostaje on praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Nakładki sprawią, że trakcie rozmowy z innymi osobami poczujesz się komfortowo i zapomnisz o zasłanianiu ust dłonią.

Możesz brać udział w spotkaniach biznesowych, umawiać się na randki i bez skrępowania pokazywać swój uśmiech. Z Invisalign® nie musisz się martwić o nieestetyczny wygląd. Ponadto ta metoda leczenia wad zgryzu ma wiele zalet takich jak:


    • bezbolesne zakładanie, noszenie i ściąganie,
    • pozwala swobodnie się uśmiech, także w towarzystwie nowo poznanych ludzi,
    • pełna dowolność w diecie (brak ograniczeń dotyczących twardych pokarmów takich jak np. orzechy).


To tylko niektóre z wielu korzyści, jakich nie dają tradycyjne metody leczenia. Silikonowe nakładki są także w pełni bezpieczne dla struktury Twoich zębów. Wynika to z tego, że nie wymagają one przyklejania metalowych lub porcelanowych zamków na uzębienie, co jest konieczne w przypadku zwykłych aparatów. Elementy te często ranią i podrażniają delikatną skórę policzków od środka. Materiał SmartTrack® jest wystarczająco miękki, aby zapewniać komfort jamie ustnej i odpowiednio wytrzymały, aby nadawać zgryzowi nowy, zaplanowany kształt.

 

Używanie zakupionego u nas aparatu ortodontycznego prostującego zęby sprawi, że Twoje marzenia o idealnie prostym uzębieniu staną się wreszcie rzeczywistością. Wielkość przyrządów eliminujących wady zgryzu zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ich stosowanie zwykle jest mniej bolesne dla dziąseł niż w przypadku aparatów stałych.

Stosowanie wyprodukowanych przez naszą firmę niewidocznych nakładek na uzębienie sprawia, że możesz z łatwością ukryć fakt pozostawania przez Ciebie pod stałą opieką ortodonty. Przezroczysty przyrząd prostujący zgryz to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają kompleksy na punkcie wyglądu swojego uzębienia. Wytworzony przez nas aligner ortodontyczny nosi się bardzo komfortowo, a dzięki temu, że jest on niewidoczny, łatwo o nim zapomnieć w ciągu dnia. Działa on bardzo dyskretnie, prowadząc do stopniowego wyprostowania uzębienia. Nadaje się do korygowania skrzywień zębów o różnym stopniu.

 

Niewątpliwą zaletą naszego aparatu z nakładkami jest możliwość jego swobodnego zakładania oraz zdejmowania. Zamierzasz zjeść swoją ulubioną potrawę? A może chcesz dokładnie przepłukać jamę ustną z resztek spożytego pokarmu? Nie ma problemu. Wystarczy zdjąć przezroczysty aligner ortodontyczny, a później założyć go z powrotem w stosownej chwili. Dzięki nam i oferowanym przez nas produktom wreszcie przestaniesz wstydzić się swojego uśmiechu. Zajrzyj do naszego biura w Konstancinie i przekonaj się, jak łatwo możesz nabyć najlepszy dla siebie niewidoczny aparat prostujący zęby.

Zapraszam serdecznie

dr Aleksandra Didik

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

Dlaczego Invisalign® jest najlepszy?

Przezroczysta nakładka na zęby Invisalign® jest lepiej dopasowana do zębów i dziąseł, co zapewnia większy komfort w trakcie leczenia. Dzięki nowoczesnemu, innowacyjnemu materiałowi, wyprostowanie zgryzu trwa o wiele krócej niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Ponadto, użycie najnowszych cyfrowych technologii umożliwia pełniejszą kontrolę przebiegu leczenia i dokładniejsze oszacowanie czasu jego trwania efektywności. 
Już 7 milionów osób zaufało metodzie Invisalign® i każdego dnia przybywają kolejne uśmiechy. Czy Twój będzie następny?

Najbardziej zaawansowany system na świecie

Modelowanie 3D umożliwia lekarzowi dostosowanie leczenia od pierwszej nakładki do jego zakończenia. Autorskie oprogramowanie ClinCheck®, na podstawie danych wprowadzonych przez lekarza, umożliwia właściwy dobór parametrów nakładek, dzięki temu każdy ząb przesuwany jest z odpowiednią siłą we właściwym kierunku. 

Materiał SmartTrack®

Wytrzymały, termoplastyczny i przezroczysty surowiec nakładki na zęby to wynik wieloletnich badań i eksperymentów w zakresie inżynierii materiałowej, stworzony docelowo dla systemu Invisalign®. Dzięki użyciu tego unikatowego sylikonu nasz przezroczysty aparat na zęby jest trwały, skuteczny i zupełnie niewidoczny. Co więcej, każdy aparat Invisalign® jest indywidualnie dopasowany do zgryzu konkretnego pacjenta, aby zapewnić idealne spasowanie i komfort noszenia.

Szybkość leczenia

Dzięki wspomnianym wyżej zaletom materiału i stosowanej technologii cyfrowej, W każdym przypadku leczenie aparatem nakładkowym Invisalign® jest krótsze od leczenia tradycyjnymi aparatami. Najprostsze wady zgryzu można usunąć już ciągu 90 dni. W przypadku trudnych, skomplikowanych wad, korekta trwa do 1,5 roku.

Krótsze i rzadsze wizyty

Aparat nakładkowy nie składa się z drutów ani zamków, stąd też nie wymaga ich czasochłonnych, uciążliwych i częstych wymian oraz regulacji. Dzięki temu czas spędzany u dentysty jest zminimalizowany, a wizyty u ortodonty są rzadsze. Przy metodzie Invisalign® lekarz co około 2 miesiące kontroluje jedynie, czy leczenie jest efektywne i przebiega zgodnie z planem. Ponadto, pacjent odbiera przygotowane specjalnie dla niego nowe nakładki na zęby.

Twoje zadanie

Jedyne obowiązki pacjenta to nosić przezroczysty aparat nakładkowy Invisalign®, regularnie wymieniać swoje nakładki i stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Całe ciężkie zadanie naprawy Twojego zgryzu nakładki Invisalign® wykonają same. 

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00

Ortho Esthetica - Nakładki na zęby, aparty prostujące

© 2020 Ortho Esthetica. Przezroczyste aparaty nakładkowe na zęby