Aparat ortodontyczny przezroczysty - niewidoczny

Twoim marzeniem jest idealny, zdrowy i piękny uśmiech? Jeśli możesz cieszyć się nim bez najmniejszej interwencji ortodontycznej, można uznać Cię za wyjątkowego szczęściarza. Perfekcyjnie wyglądające zęby bardzo często stanowią jednak efekt systematycznego leczenia dentystycznego, ukierunkowanego na korygowanie mankamentów urody występujących w okolicach jamy ustnej. Efekt idealnie prostego uzębienia osiągniesz dzięki naszej pomocy. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny przezroczysty aparat ortodontyczny na zęby, który pozostaje całkowicie niewidoczny podczas noszenia. Oferujemy Ci najlepsze na rynku nakładki na dziąsła w konkurencyjnych cenach. Odwiedź siedzibę naszej firmy w Konstancinie i dowiedz się, w jaki sposób najlepiej skorygować zgryz.

Czy warto nosić niewidoczny aparat na zęby?

Daleki od ideału wygląd Twoich zębów wprawia Cię w zakłopotanie i frustrację? Nie chcesz nosić stałego aparatu przez cały okres leczenia ortodontycznego? Nowoczesna stomatologia ma dla Ciebie rozwiązanie. Twoje problemy skutecznie rozwiążą wyprodukowane przez nas przezroczyste nakładki prostujące uzębienie, zwane też alignerami. Ich regularne stosowanie jest bardzo wygodne dla użytkownika. Aparat prostujący zęby stopniowo koryguje ich położenie, co sprzyja szybkiej likwidacji wrodzonych lub nabytych jeszcze w okresie wczesnego dzieciństwa wad zgryzu. Co istotne, zwykle pozostaje on praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Nakładki sprawią, że trakcie rozmowy z innymi osobami poczujesz się komfortowo i zapomnisz o zasłanianiu ust dłonią.

Przezroczysty aparat ortodontyczny do różnych wad zgryzu – dlaczego warto?

Możesz brać udział w spotkaniach biznesowych, umawiać się na randki i bez skrępowania pokazywać swój uśmiech. Z Invisalign® nie musisz się martwić o nieestetyczny wygląd. Ponadto ta metoda leczenia wad zgryzu ma wiele zalet takich jak:


    • bezbolesne zakładanie, noszenie i ściąganie,
    • pozwala swobodnie się uśmiech, także w towarzystwie nowo poznanych ludzi,
    • pełna dowolność w diecie (brak ograniczeń dotyczących twardych pokarmów takich jak np. orzechy).

Leczenie ortodontyczne przezroczystym aparatem na zęby a bezpieczeństwo


To tylko niektóre z wielu korzyści, jakich nie dają tradycyjne metody leczenia. Silikonowe nakładki są także w pełni bezpieczne dla struktury Twoich zębów. Wynika to z tego, że nie wymagają one przyklejania metalowych lub porcelanowych zamków na uzębienie, co jest konieczne w przypadku zwykłych aparatów. Elementy te często ranią i podrażniają delikatną skórę policzków od środka. Materiał SmartTrack® jest wystarczająco miękki, aby zapewniać komfort jamie ustnej i odpowiednio wytrzymały, aby nadawać zgryzowi nowy, zaplanowany kształt.

 

Używanie zakupionego u nas aparatu ortodontycznego prostującego zęby sprawi, że Twoje marzenia o idealnie prostym uzębieniu staną się wreszcie rzeczywistością. Wielkość przyrządów eliminujących wady zgryzu zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ich stosowanie zwykle jest mniej bolesne dla dziąseł niż w przypadku modeli stałych.

Przezroczysty aparat ortodontyczny – Konstancin

W naszym gabinecie w Konstancinie specjaliści zadbają o Twój uśmiech, wykorzystując przezroczysty aparat ortodontyczny, który pozostaje zupełnie niewidoczny niezależnie od wybranego modelu. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, której podstawą jest obopólne zaufanie, zdecyduj się na wizytę w naszej klinice. Podczas pracy nad zakładaniem aparatów ortodontycznych korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości elementów, które są całkowicie bezpieczne. Ich zastosowanie zawsze konsultujemy z klientem.

Stosowanie wyprodukowanych przez naszą firmę niewidocznych nakładek na uzębienie sprawia, że możesz z łatwością ukryć fakt pozostawania przez Ciebie pod stałą opieką ortodonty. Przezroczysty przyrząd prostujący zgryz to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają kompleksy na punkcie wyglądu swojego uzębienia. Wytworzony przez nas aligner ortodontyczny nosi się bardzo komfortowo, a dzięki temu, że jest on niewidoczny, łatwo o nim zapomnieć w ciągu dnia. Działa on bardzo dyskretnie, prowadząc do stopniowego wyprostowania uzębienia. Nadaje się do korygowania skrzywień zębów o różnym stopniu.

 

Niewątpliwą zaletą naszego aparatu z nakładkami jest możliwość jego swobodnego zakładania oraz zdejmowania. Zamierzasz zjeść swoją ulubioną potrawę? A może chcesz dokładnie przepłukać jamę ustną z resztek spożytego pokarmu? Nie ma problemu. Wystarczy zdjąć przezroczysty aligner ortodontyczny, a później założyć go z powrotem w stosownej chwili. Dzięki nam i oferowanym przez nas produktom wreszcie przestaniesz wstydzić się swojego uśmiechu. Zajrzyj do naszego biura w Konstancinie i przekonaj się, jak łatwo możesz nabyć najlepszy dla siebie niewidoczny aparat prostujący zęby.

Zapraszam serdecznie

dr Aleksandra Didik

Certyfikowany lekarz INVISALIGN®

Ortho Esthetica Klinika Stomatologiczna

Ul. Aleja Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna

Telefon: 508 601 002

Zapraszamy: Pn-Pt 10.00 - 20.00, Sobota 10.00 - 16.00

Ortho Esthetica - Nakładki na zęby, aparty prostujące

© 2020 Ortho Esthetica. Przezroczyste aparaty nakładkowe na zęby